O NAS

KONTAKT RENAULT TRUCKS

VODSTVO

Dušan Mavrič

PRODAJA NOVIH VOZIL

Silvo Kastrevec, Sales Manager Renault Trucks Slovenia & Croatia
Mob: +386 41 37 56 67
silvo.kastrevec@renault-trucks.com

Danilo Drobnič
Prodajni predstavnik / Sales representative
Telefon: +386 1 241 87 74
Mob: +386 41 27 47 39
danilo.drobnic@renault-trucks.com

Matjaž Kotnik
Prodajni predstavnik / Sales representative
Mob: +386 41 627 191
matjaz.kotnik@renault-trucks.com

Damjan Lesjak
Prodajni predstavnik / Sales representative,
Mob: +386 (0)51 67 81 86,
damjan.lesjak@renault-trucks.com

PRODAJNA ADMINISTRACIJA, LOGISTIKa, proizvod

Murn Matej, Mag
Product Manager Renault Trucks
Market Central East
Telefon: +386 1 241 87 73
Mob: +386 41 93 31 28
matej.murn@renault-trucks.com

Gregor GORJANC
Koordinator logistike / Logistic coordinator
Tel: +386 1 2418 774
Mob: +386 31 398 377
gregor.gorjanc@renault-trucks.com

POPRODAJA

PrimožVintar Tibor
Servisni svetovalec / Service specialist
Telefon: +386 1 241 87 77
Mob: +386 41 58 18 35
tibor.vintar@renault-trucks.com

PRODAJA RABLJENIH VOZIL

Iztok Toni
Mob: +386 (0)51 37 62 63
iztok.toni@volvo.com

FINANCE / RAČUNOVODSTVO

Branka Milekič
Telefon: +386 1 500 10 61
branka.milekic@volvo.com

SERVISNI CENTER: PE LJUBLJANA VIČ

Mihael Železnik
Vodja servisa / Workshop Manager
Telefon: +386 1 241 87 80
Mob: +386 31 39 65 97
mihael.zeleznik.2@renault-trucks.com

Pfeifer Primož
Prodajalec rezervnih delov / Parts sales
Telefon: +386 1 241 87 90
Mob: +386 41 42 99 05
primoz.pfeifer@renault-trucks.com

Anton Zupančič
Prodajalec rezervnih delov / Parts sales
Telefon: +386 1 241 87 90
Mob: +386 (0)51 21 42 49
anton.zupancic@renault-trucks.com

Dušan Bulič
Sprejem v servis / CSR
Tel:    +386 1 241 87 80
Mob: +386 51 48 80 33
dusan.bulic@renault-trucks.com

SERVISNI CENTER: PE DIVAČA

Andrej Odar
Vodja servisa / Workshop Manager
Telefon: +386 5 731 85 41
Mob: +386 51 44 01 80
andrej.odar@volvo.com

Rajko Gorjanc
Sprejem v servis / CSR
Tel:    +386 5 731 85 40
Mob: +386 5 169 17 38
rajko.gorjanc.2@volvo.com

SERVISNI CENTER: PE MARIBOR

Ciril Koračin
Vodja servisa / Workshop Manager
Telefon: +386 2 460 24 80
Mob: +386 41 845 814
ciril.koracin@volvo.com

Petra Štingl
Sprejem v servis / CSR
Telefon: +386 1 2 460 24 80
petra.stingl@volvo.com

Silvester Štiks
Prodaja nadomestnih delov / Parts sales
Telefon: +386 2 460 24 81
silvester.stiks@volvo.com

Dežurstvo za pomoč na cesti
asistenčna služba Renault Trucks 24/7
Telefon: +386 51 693 202